لیست شرکتهای صادرات واردات

شرکت صادرات و واردات

صادرات

در تجارت بین‌الملل، صادرات (به انگلیسی: Export) کالا یا خدماتی است که در یک کشور تولید می‌شود و به کشور دیگری فروخته می‌شود. فروشنده این کالاها و خدمات یک صادرکننده است. خریدار خارجی نیز واردکننده می باشد.

صادرات بخش حیاتی اقتصاد یک کشور می باشد چرا که از طریق صادرات تولید ناخالص ملی افزایش می یابد. و از طرفی به دلیل پیچیده بودن فرآیند صادرات ، شرکتهای صادرات کالا نقش مهم و حیاتی در کشورها ایفا می کنند.

 

انواع شرکت صادرات

شرکتهای صادرات به سه دسته کلیِ : شرکت مدیریت صادرات ، شرکت بازرگانی صادرات و شرکت مشاوره صادرات تقسیم بندی می شوند.

شرکت مدیریت صادرات

این شرکت ها تمام مراحل صادرات کالا را برای یک شرکت دیگر که قصد صادرات محصول خود به خارج را دارد، ارائه می دهد. روش هایی که این شرکت مدیریت برای بازاریابی حمل و نقل یا ترخیص گمرکی ارائه می ‌دهد، منحصر به خود همان شرکت است.

 

شرکت بازرگانی صادرات

دومین گروه از شرکت های صادرات و واردات، مربوط به مجموعه های بازرگانی هستند که پیرامون انتقال پول نقد در حساب های بین المللی فعالیت می کنند. این شرکت ها معمولاً به بازاریابی بین ‌المللی تسلط دارند و دقیقاً می دانند که مشتریان خارجی به دنبال چه کالاهایی هستند.

 

شرکت مشاوره صادرات

 یکی دیگر از شرکت های صادرات و واردات کالا که در این حوزه فعال است، شرکت ‌های مشاوره صادرات هستند. این شرکت ها مجموعه ای از چندین مشاور صادرات را به کار می‌ گیرند و در راستای یک تیم با تجربه کاری، تمام خدمات مورد نیاز شرکت های صادر کننده و وارد کننده کالا را ارائه می دهند.

 

واردات و شرکت واردات

واردات (به انگلیسی: Import) به کالاهایی که در کشور یا کشورهایی ساخته یا فراهم شده و از راه تجاری به یک کشور دیگر وارد گردد، واردات گفته می‌شود. معمولاً چون تهیهٔ پاره‌ای کالا برای برخی کشورها امکان‌پذیر نبوده یا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی‌باشد، لذا آنان با استفاده از کالاهای وارداتی نیازمندی‌های خود را تأمین می‌کنند. شرایط جوی و وضع آب و هوا از جمله عوامل تعیین‌کننده ضرورت و میزان واردات است.
نکته حائز اهمیت در امر واردات این است که اگر کشوری میزان واردات آن از صادراتش پیشی بگیرد ، در اصطلاح می گویند که کشور مورد نظر تراز تجاریش منفی شده است.
در کشور خودمان نیز بسیاری از موارد به دلیل اینکه تولید نمی شود ، واردات صورت می گیرد. شرکتهای واردات کالا نیز بخش مهم فرآیند ورود کالا به شکور هستند.

 

چگونه شرکت صادرات واردات تاسیس کنیم ؟

شرکتها در ایران در چند مدل می باشند : شرکت سهامی ( خاص یا عام ) ، شرکت مسئولیت محدود ، شرکت نصبی ، شرکت تضامنی ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت غیر مختلط سهامی و شرکت تعاونی. معمولا برای شرکت صادرات و واردات ، شرکت سهامی خاص یا شرکت مسئولیت محدود ثبت می شود.
 برای ثبت شرکت سهامی خاص باید : 1 – یکصدهزار تومان سرمایه داشته باشید(حداقل) 2- در ابتدای کار نیز باید 35 درصد سرمایه پرداخت شود ، واژه سهامی خاص یا عام قبل و بعد اسم شرکت قرار گیرد . معمولا این پروسه 20 روز زمان می برد.
از جمله مدارک مورد نیاز کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اعضا و وکالتنامه در صورت معرفی وکیل

زمینه های کاری شرکتهای صادرات واردات

معمولا فعالیتهایی نظیر صادرات واردات ، ترخیص کالا ، ارسال حوالجات ، حمل و نقل بین المللی ، مشاوره و بازاریابی از جمله فعالیت هایی است که شرکتهای صادرات واردات انجام می دهند.

 

لیست شرکتهای بازرگانی بین المللی

اگر نیاز به لیستی از شرکتهای بازرگانی بین المللی دارید ، می توانید در نئوفارم صدها شرکت بازرگانی بین المللی را پیدا کرده و با آنها تماس گرفته و در زمینه صادرات واردات یا ترخیص کالا مشاوره بگیرید.

چگونه شرکت واردات و صادرات خود را در نئوفارم معرفی کنیم ؟

برای اینکار کافیست رو دکمه ثبت آگهی کلیک کرده و مراحل خواسته شده را انجام دهید تا در نهایت آگهی شما تایید شود و در این صفحه نمایش داده شود.

 

شرکت واردات و صادرات

وظیفه ای که یک شرکت واردات و صادرات بر عهده دارد ، مشاوره و عملیات واردات و صادرات است که به تجار کمک می کنند تا بهترین روش صادرات و واردات را انجام دهند.

شرکت های واردات و صادرات

شرکت های واردات و صادرات برای اقتصاد هر کشوری مهم هستند چرا که با صادرات ، ارز مورد نیاز کشور را تامین می کنند و با واردات نیز کالاهای مورد نیاز کشور را تامین می کنند.

لیست شرکتهای واردکننده کالا

در نئوفارم می توانید لیست شرکتهای واردکننده کالا ( بهترین های این حوزه ) را مشاهده کنید و اگر تاجر یا بازرگان هستید که نیاز به شرکتی جهت واردات کالای مدنظرتان دارید ، می تواندی از این لیست استفاده کنید و بهترین ها را انتخاب نمایید .

شرکت واردات

همانطور که در قبلا اشاره شد ، واردات کالا بخش مهمی از زنجیره تامین کالاهای اساسی کشور هستند که این امر مهم را شرکت واردات کالا انجام می دهد.

شرکت های بازرگانی صادرات واردات

در ایران و به خصوص تهران شرکت های بازرگانی صادرات واردات ، به انواع اهرم های اقتصادی و تامین کالای کشور فعالیت می کنند . اگر دارای شرکت بازرگانی صادرات واردات هستید ، نئوفارم بهترین مکان برای ثبت مشخصات شرکت شما می باشد .

شرکت صادرات واردات

اگر تاجر هستید و یا قصد صادرات یک محصول را دارید ، به طور حتم نیاز به یک شرکت صادرات واردات خوب دارید که بتوانید فرآیندهای صادرات واردات و ترخیص کالا را به راحتی و سریعترین حالت ممکن انجام دهید . پیشنهاد ما به شما استفاده از لیست شرکت صادرات واردات نئوفارم می باشد.

لیست شرکتهای صادراتی

شرکتهای بسیاری در ایران کار صادرات را انجام می دهند . عمده صادراتی که کشور ما انجام می دهد صادرات محصولات کشاورزی و پتروشیمی است . در نئوفارم لیست شرکتهای صادراتی قرار داده شده تا شما بتوانید بهترین آنها را پیدا کنید.

شرکت صادرات

شرکت صادرات ، شرکتی است که تولیدکنندگان داخلی کمک می کند تا صادرات محصولات خود را به بهترین شکل به اقصی نقاط دنیا انجام دهند. اگر شرکت صادرات دارید ، مشخصات شرکت خود را در نئوفارم ثبت کنید تا به بازاری به بزرگی ایران دسترسی پیدا کنید .

شرکت های بازرگانی صادرات و واردات تهران

شرکت های بازرگانی صادرات و واردات تهران که عمده ی آنها در بخش های مرکزی شهر تهران مستقر شده اند ، به بازرگانان و تولیدکنندگان کمک می کنند تا صادرات و واردات کالاهای مورد نظر خود را به نحوی شایسته و راحت انجام دهند.

شرکت بازرگانی صادرات و واردات

شرکت بازرگانی صادرات و واردات ، شرکتی است که می توانند در زمینه مشاوره و یا انجام ورود و خروج کالا از/به کشور را به شما کمک کنند . پس اگر واردکننده هستید و یا محصولی جهت صادرات داردی ، شرکت بازرگانی صادرات و واردات بسیار کمک کننده شما هستند.

لیست شرکتهای واردات و صادرات

چگونه به لیستی از شرکتهای واردات و صادرات دسترسی پیدا کنیم تا بتوانیم بهترین شرکت را انتخاب کنیم ؟ برای دسترسی به لیست شرکتهای واردات و صادرات ، کافیست به نئوفارم مراجعه کنید تا میان صدها شرکت ثبت شده ، اقدام به بررسی و انتخاب یکی از آنها کنید .

شرکت های واردکننده

برخی از شرکت های بازرگانی بین المللی ، تنها عمل واردات را انجام می دهند . شرکت های واردکننده معمولا عملیات واردات کالا از صفر تا صد را برای شما انجام می دهند . یعنی از لحظه ی ثبت سفارش به یک شرکت خارجی گرفته تا ترخیص کامل کالای مدنظر شما را انجام می دهند.

لیست شرکتهای صادرات محصولات کشاورزی

برخی دیگر از شرکتهای بازرگانی ، تنها صادرات محصولات کشاورزی را انجام می دهند . ایران دارای چندین محصول بسیار مهم و سود آور کشاورزی نظیر پسته ، خرما ، زعفران و … می باشد . در نئوفارم لیست شرکتهای صادرات محصولات کشاورزی قرار داده شده تا اگر قصد صادرات محصولات کشاورزی خود را داشتید ، بتوانید با آنها ارتباط برقرار کرده و بهترین آنها را انتخاب کنید.

شرکت های واردات و صادرات

حدود هزاران شرکت های واردات و صادرات در ایران ثبت شده اند اما تمامی آنها جزء بهترین شرکت های واردات و صادرات نیستند . در نئوفارم می توانید به بهترین این شرکت های واردات و صادرات دسترسی داشته باشید.

شرکت های صادراتی

شرکت های صادراتی انواع و اقسام محصولات تولید کشور را صادر می کنند نظیر میوه و تره بار ، محصولات کشاورزی ، محصولات دامی ، محصولات پتروشیمی و … . اگر جزو شرکت های صادراتی هستید و میخواهید بیشتر دیده شوید ، کافیست کسب و کار خود را در نئوفارم ثبت کنید .

شرکت های صادرات و واردات

شرکت های صادرات و واردات برای دیده شدن در موتورهای جست و جو به خصوص گوگل باید در سایتهایی که سئوی خوبی در زمینه کلمات کلیدی حوزه بازرگانی دارند ، شرکت خود را ثبت کنند . یکی از بهترین سایتها در این حوزه نیز نئوفارم است که بالغ بر 40 کلمه کلیدی حوزه بازرگانی ، صادرات و واردات را پوشش می دهد.

 

شرکت های واردکننده

اگر شما هم جزء شرکت های واردکننده کالا هستید ، برای دیده شدن بیشتر در میان بازرگانان و تجار ایرانی ، کافیست آگهی شرکت واردات خود را در نئوفارم ثبت کنید تا بهترین مشتریان برای امور واردات و ترخیص کالای خود به شما مراجعه کنند .

شرکت های وارداتی

شرکت های وارداتی ، زیر مجموعه شرکت های بازرگانی بین المللی هستند که کار واردات از کشورهای مختلف به خصوص واردات از چین ، ترکیه ، امارات و … را تسهیل می کنند . شرکت های وارداتی برای دسترسی به مشتریان بیشمار باید تبلیغات موثری داشته باشند و چه بهتر که این تبلیغات را در نئوفارم ثبت کنند چرا که در بیش از 40 کلمه کلیدی حوزه واردات و صادرات ، در صفحه 1 گوگل قرار می گیرند .

لیست شرکت های واردکننده

اگر شما هم در فکر وارد کردن کالا هستید و نیاز دارید که به صورت یکجا به لیست شرکت های واردکننده دسترسی داشته باشید ، نئوفارم بهترین ها را در این حوزه ثبت کرده است . کافیست در میان آگهی های ثبت شده در این حوزه به جست و جو بپردازید .

لیست شرکت بازرگانی

چگونه لیست شرکت بازرگانی برای امور صادرات و واردات پیدا کنیم ؟ برای یافتن لیست شرکت های بازرگانی، کافیست به دسته بندی شرکت ها صادرات واردات و ترخیص کالا در سایت نئوفارم رفته و در آنجا لیستی از بهترین شرکت های بازرگانی را مشاهده کنید.

 

شرکت واردات و صادرات محصولات کشاورزی

محصولات کشاورزی از قدیم الایام مهمترین نیاز بشر بوده اند . کشورها در روزگاران نه چندان دور محصولاتی که تولید می کردند را به کشورهای دیگر میفرستادند و همچنین محصولاتی را که توان تولید آن را نداشتند از دیگر کشورها وارد می کردند و از این طریق به داد و ستد می پرداختند . اکنون شرکت های واردات و صادرات محصولات کشاورزی این وظیفه را بر عهده دارند و کار را برای صادرکننده و واردکننده راحت کرده اند . اگر شرکت واردات و صادرات محصولات کشاورزی دارید ، آگهی کسب و کار خود را در نئوفارم ثبت کنید .

شرکتهای صادراتی

عمده وظیفه شرکتهای صادراتی ، صادرات تولیدات داخل کشور به کشورهای مختلف در اقصی نقاط دنیا می باشد . اگر مجموعه شما در حوزه شرکتهای صادراتی قرار دارد ، با ثبت آگهی در نئوفارم بیشتر دیده شوید !

شرکت های بازرگانی تهران

شرکت های بازرگانی تهران

لیست شرکت های بازرگانی تهران

شرکت صادرات واردات

لیست شرکت های بازرگانی

دکمه بازگشت به بالا