فروش تجهیزات پزشکی بیمارستانی

خرید فروش قیمت دستگاه ونتیلاتور

خرید فروش قیمت دستگاه ونتیلاتور

 

خرید فروش قیمت دستگاه ونتیلاتور : اگر بخواهیم به معرفی دستگاه ونتیلاتور بپردازیم نخستین گام این است که باید ابتدا توضیحی درباره خود دستگاه و کاربرد آن ارائه دهیم.

دستگاه ونتیلاتور برای بیمارانی با شرایط خاص است که قادر نیستند تنفس طبیعی خود را به صورت نرمال و طبیعی انجام دهند، در نتیجه با استفاده از این دستگاه سیستم تنفسی آنها مشابه افراد سالم عمل می‌کند، یعنی این دستگاه قادر است میزان و شدت هوا و اکسیژن ورودی به ریه‌ها را کنترل کند و دی اکسید کربن را از بدن فرد خارج سازد.

دستگاه ونتیلاتور برای افرادی که در کما به سر می‌برند و بر روی اعمال حیاتی خود کنترلی ندارند و برای افرادی که مشکلات ریوی و تنفسی دارند و حتی افرادی که تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند(حین عمل جراحی) کاربرد دارد.

دستگاه ونتیلاتور دو مدل تهاجمی و غیرتهاجمی دارد حال تفاوت این دو نوع در چیست؟

دستگاه ونتیلاتور تهاجمی بایستی به طور مداوم به بینی فرد بیمار متصل باشد در واقع این نوع از دستگاه برای بیمارانی که شرایط حیاتی حادی دارند مناسب است یعنی به سختی می‌توانند تنفس خود را مدیریت کنند. اما دستگاه ونتیلاتور غیر تهاجمی مختص آن دسته از بیمارانی است که گاهی اوقات تنفس آنها دچار اختلال می‌شود و به نوعی با کمبود اکسیژن روبرو می‌شوند و ریه‌های آنها قادر نیست اکسیژن مورد نیاز را از محیط بگیرد در نتیجه به شکل تنفس مصنوعی کوتاه از این دستگاه استفاده می‌کند.

 

خرید و فروش دستگاه ونتیلاتور

 

در خرید دستگاه ونتیلاتور به دلیل هزینه گزافی که صرف می‌شود و همچنین به دلیل ارتباط مستقیم این دستگاه با حیات و سلامتی بیمار، مهم‌ترین عامل حین انتخاب و خرید آن توجه به کیفیت و ویژگی‌ها و کارایی‌هایی است که محصول قادر به ارائه آن است.

دستگاه ونتیلاتور انواع مختلف خارجی و ایرانی دارد که با توجه به درخواست و نیاز مشتری و شرایط جسمی بیمار نوعی که قصد خرید آن را داریم مشخص می‌شود. پس در خرید دستگاه ونتیلاتور خرید بر اساس سلیقه شخصی جایز نیست زیرا خریدی که انجام می‌دهیم باید پاسخگوی نیاز بیمار باشد.

عامل مهم دیگری که در خرید دستگاه ونتیلاتور باید به آن توجه نمود خرید از مراکز معتبر است، مراکزی که اصل صداقت را در حرفه خود رعایت می‌کنند و محصولی را به شما ارائه می‌دهند که مطابق هزینه پرداختی و نیاز شما باشد و تنها به دنبال فروش محصولات خود نیستند و بلکه رضایت مشتری را در کنار فروش محصولاتشان در نظر دارند.

همچنین در هنگام خرید دستگاه ونتیلاتور توجه داشته باشید که این دستگاه‌ها انواع مختلف خانگی، بیمارستانی و مخصوص آمبولانس دارند، پس حتما هنگام خرید نوع درخواستی خود را قید کنید. از جمله انواع مختلف دیگر ونتیلاتور که پیش از این ذکر کردیم نوع تهاجمی و غیرتهاجمی است که بایستی توسط پزشک تشخیص داده شود و با اشراف بر مسائلی از این قبیل خرید ونتیلاتور صورت گیرد.

از آنجایی که وجود دستگاه ونتیلاتور به شدت برای بیماران حیاتی است و قطع آن در شرایط بحرانی می‌تواند منجر به مرگ فرد شود وجود باتری بک آپ در این دستگاه می‌تواند نقطه قوت آن محسوب شود پس در حین خرید باید این ویژگی دستگاه را نیز مورد توجه قرار داد.

 

نکته‌ پایانی که باید در اینجا ذکر کرد و در خرید دستگاه ونتیلاتور به آن توجه نمود این موضوع است که برخی از دستگاه‌های ونتیلاتور مجموعه‌ای از کارایی‌ها را به صورت یک جا ارائه می‌دهند یعنی یک ونتیلاتور می‌تواند هم خانگی باشد، هم قابل استفاده در اورژانس و آمبولانس، همچنین یک ونتیلاتور می‌تواند قابلیت تهاجمی و غیرتهاجمی بودن را به صورت همزمان ارائه دهد یعنی با خرید یک ونتیلاتور شما هم ونتیلاتور تهاجمی دارید و هم ونتیلاتور غیرتهاجمی.

 

قیمت دستگاه ونتیلاتور

 

پس از معرفی دستگاه ونتیلاتور و توضیحات لازم درباره کاربرد و خرید آن نوبت به آگاهی از نحوه قیمت گذاری این محصول می‌رسد.

عوامل دخیل در تعیین قیمت دستگاه ونتیلاتور به شرح زیر است:

  • اینکه محصول ساخت برندهای داخلی است یا از کشور دیگری وارد شده است.
  • با توجه به نوسانات ارز و دلار قیمت کلیه محصولات اعم از دستگاه ونتیلاتور پیوسته در حال تغییر خواهد بود.
  • کاربردها و ویژگی‌ها و نوع دستگاه، قیمت آن را دچار نوسان خواهد کرد و انتخاب نوع دستگاه مطابق با شرایط بیمار تعیین می‌گردد پس شرایط بیمار نیز تعیین کننده قیمت دستگاه است.

 

جمع بندی نهایی

 

به صورت کلی و با استناد به مطالب گفته شده در مقاله فوق در خصوص خرید فروش قیمت دستگاه ونتیلاتور می‌توان اینگونه بیان کرد که دستگاه فوق با توجه به نقش حیاتی و ویژه‌ای که در بهبود و بقای حیات بشر ایفا می‌کند از قیمت بالایی برخوردار است که این قیمت بالا در برابر جان دوباره‌ای که به بیمار می‌بخشد هیچ تلقی می‌شود. قیمت خرید این دستگاه که به نوعی می‌توان آن را معجزه‌ای برای دوام حیات بشر دانست با نیاز بیمار و سطح سلامتی او رابطه مستقیم دارد و این یعنی به میزانی که شرایط بیمار بحرانی و حاد است نیاز به نوع ویژه و خاصی از این دستگاه است که از آپشن‌های بالاتری برخوردار است و دستگاه ونتیلاتوری که پیشرفته باشد قطعا برای ساخت آن هزینه بیشتری صرف شده و در نهایت هزینه لازم برای خرید آن بیشتر از نوع معمولی آن خواهد بود.

در نتیجه اگر خواهان خرید دستگاه ونتیلاتور با کارایی بالا و منحصر به فرد هستید بایستی از میزان قیمت چشم پوشی کنید و مبالغ بالاتر و بیشتری را برای خرید آن صرف کنید‌.

البته توجه داشته باشید در مقابل مبلغی که پرداخت می‌کنید به همان میزان کیفیت دریافت کنید زیرا قیمت بالا تضمین کننده کیفیت و اصالت محصول نیست بلکه قیمت و کیفیت بالا در کنار هم یک محصول ارزشمند تولید می‌کنند.

نئوفارم

سایت نئوفارم با هدف افزایش دانش در زمینه صادرات و واردات کالا در سال 1399 ایجاد شده است . جهت هماهنگی برای تبلیغات شرکت بازرگانی خود به صفحه " تبلیغات در نئوفارم " مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا