فروش تجهیزات پزشکی بیمارستانی

خرید فروش قیمت رادیولوژی پرتابل

خرید فروش قیمت رادیولوژی پرتابل

 

خرید فروش قیمت رادیولوژی پرتابل : رادیولوژی پرتابل در واقع نوع متحرک و سیار رادیولوژی محسوب می‌شود. بیمارانی که شرایط مناسب جهت حضور در مکان‌های عکسبرداری را ندارند می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. نقطه قوت رادیولوژی پرتابل در واقع همان سیار بودن آن است که عمل عکسبرداری را برای آن دسته از افرادی که برای مراجعه به رادیولوژیست مشکل دارند و به نوعی نمی‌توانند حرکت چندانی داشته باشند آسان کرده است.

رادیولوژی پرتابل نمی‌تواند برای انجام عکسبرداری از برق معمولی که تحمل جریان آن حداکثر ۱۰ آمپر است تغذیه کند و نیاز به یک سیستم ذخیره انرژی دارد تا بتواند از طریق دوشاخه‌های معمولی پریز برق خدمات مورد نظر را به بیمار ارائه دهد یعنی قادر به عکسبرداری باشد. این سیستم ذخیره انرژی، جریان برق را در شرایطی که دستگاه از آن استفاده نمی‌کند ذخیره کرده و هنگام شروع به کار دستگاه در اختیار دستگاه قرار می‌دهد. سیستم ذخیره انرژی در رادیولوژی پرتابل سه نوع است که عبارتند از:

 • باتری با قابلیت شارژ
 • خازن با ولتاژ بالا
 • خازن با ولتاژ پایین

به منظور آشنایی بهتر با رادیولوژی پرتابل بهتر است با کاربرد آن در حوزه پزشکی آشنا شوید در واقع این کاربرد همان کاربرد رادیولوژی در پزشکی است.

کاربردهای رادیولوژی پرتابل عبارتند از:

 • رادیولوژی تشخیصی: یعنی بیماری شخص با استفاده از این رادیولوژی تشخیص داده می‌شود.
 • رادیولوژی مداخله‌ای: یعنی روش درمان مناسب جهت درمان بیماری از طریق این روش انتخاب می‌گردد.
 • رادیولوژی درمانی یا رادیوتراپی: یعنی از بین بردن عوامل بیماری زا و درمان بیماری مثل از بین بردن سلول‌های سرطانی
 • رادیولوژی هسته‌ای یا دارو درمانی: یعنی وارد کردن داروها به شکل رادیواکتیو به بدن فرد بیمار. ورود مواد رادیواکتیو به بدن باعث می‌شود که پزشک تصویر مشخص و واضحی از عملکرد اندام داشته باشد.

 

خرید و فروش رادیولوژی پرتابل

 

 • آنچه در امر خرید رادیولوژی پرتابل می‌تواند اصالت کالا را تضمین کند خرید از مراکز معتبر است و این مراکز معتبر چه مراکزی هستند؟

مراکزی که اصالت کالا را تضمین می‌کنند همراه با محصول گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می‌دهند زیرا از کیفیت محصول خود اطمینان دارند.

 • علاوه بر این اطمینان حاصل نمودن از صحت و سلامت کالا نیز در اصول خرید رادیولوژی پرتابل قابل ذکر است و بایستی هنگام خرید وارسی محصول را نیز انجام داد تا در صورت وجود مشکل، قبل از جابجایی دستگاه و صرف هزینه و انرژی و وقت مشکل موجود حل شود یعنی دستگاه دارای نقص با دستگاه سالم دیگری تعویض گردد.
 • پس از اطمینان از صحت کیفیت محصول نوبت به آگاهی از قیمت محصول می‌رسد که عامل قیمت نیز کاملا تحت تاثیر کیفیت است و با سطح قیمت رابطه مستقیم دارد یعنی کیفیت بالا مساوی است با قیمت بالاتر البته این قیمت بالا نباید بیش از حد معقول باشد که با یک جستجوی ساده در اینترنت و پرسش از سایر فروشنده‌ها می‌توانید این ابهام را نیز برطرف کنید.

 

به صورت کلی می‌توان گفت عوامل موثر در خرید رادیولوژی پرتابل که می‌توان آنها را مورد توجه قرار داد در دو عامل کیفیت و اصالت محصول و قیمت آن خلاصه می‌شود زیرا این دو عامل مکمل یکدیگر و سازنده محصول محسوب می‌شوند.

 

قیمت رادیولوژی پرتابل

 

 • همانطور که در قسمت خرید و فروش رادیولوژی پرتابل ذکر کردیم عامل مهمی که قیمت این محصول را تعیین می‌کند کیفیت قطعات و برند محصول است. به میزانی که یک محصول برند شناخته شده‌ای داشته باشد سطح قیمت آن از سایر برندها که چندان نام آشنا نیستند بیشتر خواهد بود.
 • مدل دستگاه نیز بر اساس آپشن‌هایی که دارد و خدماتی که ارائه می‌دهد قیمت را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
 • همچنین با توجه به نوسانات دلار که همواره بر قیمت دیگر محصولات تاثیر می‌گذارد قیمت رادیولوژی پرتابل نیز از این قاعده و تغییر قیمت مستثنی نیست.
 • قیمت رادیولوژی پرتابل مانند سایر محصولات نیز اگر ساخت کشورهای خارجی باشد به دلیل اینکه برای ورود به ایران هزینه‌های جابجایی و گمرک برای آن پرداخت می‌شود قیمت بالاتری از نوع ساخت داخلی این دستگاه خواهند داشت.

 

جمع بندی نهایی

 

اگر بخواهیم کلیه مطالب گفته شده در مورد خرید فروش قیمت رادیولوژی پرتابل را یک بند خلاصه کنیم و به یک جمع بندی کلی برسیم می‌توان اینگونه عنوان کرد که رادیولوژی پرتابل نقطه عطفی در حوزه پزشکی است که سهولت بیشتری را برای بیمار و جابجایی آن توسط کادر درمان فراهم می‌کند. این دستگاه به راحتی قابل حمل و انتقال است و جابجایی آن دردسر چندانی ندارد.

خرید رادیولوژی پرتابل نیز نیازمند رعایت دقت و حساسیت‌های ویژه‌ای است زیرا بنابر هزینه‌ای که برای دریافت و خرید آن صرف می‌شود و ارتباط تنگاتنگ آن با سلامت افراد بیمار نمی‌توان سرسری از کنار خرید آن رد شد. در کنار خرید هزینه‌ای که بابت خرید نیز صرف می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است که این نوع دستگاه از سطح قیمت مختلفی برخوردار است و همانطور که در بخش قیمت رادیولوژی پرتابل ذکر کردیم کلیه عوامل ذکر شده در کاهش یا افزایش قیمت دستگاه دخیل هستند و عامل تعیین کننده قیمت در خرید این دستگاه نیاز خریدار که نیاز بیمار محسوب می‌شود و توانایی مالی خریدار است.

در نتیجه باید گفت در خرید دستگاه رادیولوژی پرتابل و سایر دستگاه‌های پزشکی که سلامت و حیات را به جامعه بشری هدیه می‌دهند مسئله مربوط به قیمت چندان مطرح نیست و مسئله مهمی نباید تلقی شود زیرا با ساخت این دستگاه‌ها همواره تلاش بر این بوده که زحمت و دشواری کادر درمان و بیمار کاسته شود و تنها مشکل جسمی بیمار دغدغه‌اش باشد و تمرکز کادر درمان تنها بر روی درمان بیمار باشد نه طریقه درمان و مشکلاتی از این قبیل شامل در دسترس نبود تجهیزات لازم، عدم تحرک بیمار و مشکل در جابجایی او طی مسافت‌های طولانی و … .

نئوفارم

سایت نئوفارم با هدف افزایش دانش در زمینه صادرات و واردات کالا در سال 1399 ایجاد شده است . جهت هماهنگی برای تبلیغات شرکت بازرگانی خود به صفحه " تبلیغات در نئوفارم " مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا