خرید فروش قیمت نگاتوسکوپ

خرید فروش قیمت نگاتوسکوپ

 

خرید فروش قیمت نگاتوسکوپ : دستگاه نگاتوسکوپ کار تشخیص پزشک را بسیار ساده کرده و دقت تفسیر اشعه ایکس را بهبود می‌بخشد.

نگاتوسکوپ یک موازی متقاطع ساخته شده از یک پروفیل فلزی یا پلاستیک مقاوم با صفحه جلویی از شیشه اکریلیک سفید مات یا پلکسی‌گلاس است.

مهم‌ترین عناصر این دستگاه، نور پس‌زمینه LED با یک ماژول تنظیم است که روی صفحه‌نمایش ماتریس LGP برای پخش نور و یک پخش‌کننده برای بازتاب آن اعمال می‌شود.

 نگاتوسکوپ همچنین مجهز به گیره‌هایی برای عکس، سیم برق، پاها یا چرخ‌ها و بست‌هایی برای ثابت شدن روی سطوح عمودی است.

 

استفاده از نگاتوسکوپ

یک فیلم اشعه ایکس با عکس‌ها با استفاده از غلط‌های گیره به شیشه مشاهده نگاتوسکوپ متصل می‌شود.

روشنایی قابل تنظیم به شما امکان می‌دهد کوچک‌ترین جزئیات را در نظر بگیرید، سایه‌های خاکستری را که مربوط به چگالی مختلف پارچه‌ها است، تشخیص دهید.

این بسیار مؤثرتر از مطالعه یک تصویر در نزدیکی پنجره یا آوردن آن به یک وسیله روشنایی برقی است، زیرا نور روشن‌تر، شدیدتر، پیوسته و یکنواخت است، بدون سوسو زدن. هنگام استفاده از نگاتوسکوپ، احتمال تشخیص دقیق افزایش می‌یابد.

این دستگاه برای رمزگشایی تصاویر به‌دست‌آمده از روش‌های رادیوگرافی، فلوروسکوپی، فلوروگرافی، ماموگرافی، MRI ، سونوگرافی مناسب است.

 نگاتوسکوپ ها در شاخه‌های مختلف پزشکی مورد تقاضا هستند، جایی که از تشخیص تصویربرداری استفاده می‌شود و تصاویر اندام‌های داخلی گرفته می‌شود.

 

برخی از موارد استفاده از نگاتوسکوپ

 

 • آسیب‌شناسی و آرترولوژی: شناسایی نه‌تنها دررفتگی و شکستگی، بلکه کانون‌های پوکی‌استخوان و استئومیلیت، تغییر شکل استخوان با آرتروز، ناهنجاری‌های مهره‌ای و کاهش فضاهای بین مهره‌ای.
 • دندانپزشکی: مطالعه کانال‌های ریشه، ویژگی‌های محل دندان، وضعیت عاج، شناسایی گرانولوم و تشکیل کیستیک.
 • انکولوژی: تشخیص نئوپلاسم‌ها و متاستازها.
 • عصب‌شناسی، جراحی مغز و اعصاب – تشخیص هماتوم در مدولا.
 • زنان: مطالعه میزان‌باز بودن لوله‌های فالوپ.
 • غدد درون‌ریز: مطالعه ساختار غدد درون‌ریز، شناسایی تغییرات ابعادی.
 • درمان: شناسایی کانون‌های التهاب در اندام‌های داخلی.
 • انواع نگاتوسکوپ ها

نگاتوسکوپ ها نه‌تنها در تشخیص پزشکی، بلکه در صنعت، در سیستم‌های آزمایش غیرمخرب نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند.

اما برای نیازهای پزشکی، دستگاه‌هایی با چگالی نوری بیشتر، روشنایی نور و یکنواختی توزیع آن روی صفحه موردنیاز است.

 • چنین مدل‌هایی از نگاتوسکوپ های پزشکی وجود دارد:
 • تک فریم و چند فریم (به شما امکان می‌دهد ۲ ، ۳ یا ۴ عکس مطالعه کنید) ؛
 • با اندازه‌های مختلف میدان دید که با فرمت‌های مختلف تصویر مطابقت دارد.
 • ثابت و متحرک (روی چرخ).
 • رومیزی یا برای نصب روی سطح عمودی.
 • LED مدرن، درخشان، فلورسنت.

با عملکرد دیافراگم: دریچه‌هایی که به شما امکان می‌دهد روی یک قطعه واحد از تصویر تمرکز کنید. این عملکرد برای رمزگشایی ماموگرافی موردنیاز است.

با یک پخش‌کننده برای یکنواخت‌ترین توزیع نور روی صفحه.

دارای یک ماژول تنظیم روشنایی که در مدل‌های مختلف می‌تواند به صورت پلکانی یا صاف باشد و روی کل صفحه یا بخش‌های جداگانه آن اعمال شود.

 

نگاتوسکوپ های تک‌قاب ارزان‌تر هستند و بیشتر در کلینیک‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. در یک مؤسسه تخصصی که در درمان بیماری‌های خاص تخصص دارد، بهتر است یک نگاتوسکوپ چند قاب خریداری کنید که به شما امکان می‌دهد با مقایسه تصاویر، پویایی بیماری را ردیابی کنید.

ویژگی‌های مهم نگاتوسکوپ ها همچنین شامل روشنایی نور پس‌زمینه، یکنواختی درخشش و دمای رنگ آن است.

هرچه روشنایی و درخشندگی بیشتر باشد، تجزیه‌وتحلیل راحت‌تر است، اگرچه سازگاری روشنایی نور پس‌زمینه با ویژگی‌های یک تصویر خاص راحت‌تر است.

یک درخشش یکنواخت بار چشم‌پزشک را کاهش می‌دهد و دقت تفسیر را افزایش می‌دهد. تشخیص ظریف‌ترین درجه‌بندی‌های خاکستری اجازه می‌دهد تا نور سفید با کمی تغییر به ناحیه آبی طیف برسد.

نگاتوسکوپ ها با اندازه‌های مختلف با امکان نصب بر روی سطح افقی یا آویزان وجود دارد. این دستگاه‌ها به شما امکان می‌دهند تصاویر خشک و مرطوب را مطالعه کنید و شرایط مدرن را فراهم کنید.

 

نگاتوسکوپ های X-Ray Viewer نسل جدیدی از تجهیزات پزشکی حرفه‌ای هستند که بر اساس پیاده‌سازی فناوری نوآورانه دیودهای ساطع‌کننده نور طراحی شده است.

نگاتوسکوپ های X-Ray Viewer فوق‌العاده مدرن، درخشان و آسان، قابلیت بررسی تصاویر رادیوسکوپی اشعه X را افزایش می‌دهد و می‌تواند با موفقیت در ارتوپدی، آسیب‌شناسی، جراحی، ریه شناسی، انکولوژی و بسیاری دیگر از زمینه‌های پزشکی مورداستفاده قرار گیرد.

طیف وسیعی از محصولات نگاتوسکوپ X-Ray Viewer توسط سه مدل استاندارد اندازه M ، L و XL در دو بدنه متفاوت با انواع گیره ارائه شده است.

مزیت اصلی نگاتوسکوپ های X-Ray Viewer فناوری منحصربه‌فرد ناامیدی نور است که از ماتریس فرایند ابتکاری استفاده می‌کند و پراکندگی یکنواخت نور را در کل سطح صفحه‌نمایش نگاتوسکوپ ایجاد می‌کند.

منبع نور همه مدل‌های X-Ray Viewer LEDهای مدرن هستند که سطح روشنایی بالای کل صفحه‌نمایش نگاتوسکوپ را تضمین می کنند.

در همه مدل‌های X-Ray Viewer  که شرایط کار راحت را برای پزشکان و درک دقیق هنگام تجزیه‌وتحلیل تصاویر اشعه ایکس فراهم می‌کند، اثر سوسو زدن به طور کامل از بین می‌رود.

 

 

خرید فروش قیمت نگاتوسکوپ

 

قیمت نگاتوسکوپها معمولاً به عوامل مختلفی از جمله کشور سازنده، برند، و ساختار کلی دستگاه بستگی دارد.

همچنین عملکرد دستگاه، تکنولوژی آن و وضوح تصویر نیز در این قیمت‌گذاری دخیل است. با درنظرگرفتن تمام این عوامل می‌توان گفت که قیمت نگاتوسکوپ در بازار ایران از یک میلیون و سیصد هزار تومان شروع می‌شود و تا ده میلیون تومان ادامه دارد.

 

مطالب مرتبط

فهرست