خرید و فروش عمده خرما برحی

خرید عمده خرمای برحی چگونه است؟

 

اگر کسانی را می‌شناسید که قصد سرمایه گذاری پر سود یا همان خرید عمده‌ی خرما مخصوصا خرمای بحری را دارند هرچه زودتر این متن را بخوانید تا پیش از آن‌ها اقدام کنید. به هرحال اقتصاد دنیای رقابت است و باید در زمان به موقع،  بهترین تصمیم را گرفت؛ قبل از اینکه کسی زودتر از شما از موقعیت پیش آمده استفاده کند.

اگر نیاز به خرید خرمای عمده دارید به این صفحه مراجعه کنید >>> لیست فروشندگان خرما

 

چرا خرمای برحی؟

به عقیده‌ی عده‌ی زیادی، خرمای برحی خوشمزه‌ترین رقم خرما است. این میوه در استان خوزستان و دیگر شهرهایی چون بندر لنگه، برازجان و قصرشیرین رشد می‌کند. خرمای برحی جز کالاهای صادراتی بسیار با ارزش ایران محسوب می‌شود و می‌توان از آن، در دسته‌ی خرماهای با کیفیت و همچنین مورد طبع همگان یاد کرد. پوسته‌ی زخیم و بافت پرگوشت این خرما، می‌تواند طرفداران خودش را در سرتاسر جهان گسترش بدهد.

 

خرما برحی از باکیفیت‌ترین تولیدات ایران است و نسبت به مشابهات خود در کشورهای همسایه، خوشمزه‌ترین خرمای منطقه است. این رقم خرما، نرم و مرطوب است و پیشنهاد می‌شود به مدت طولانی در انبار نگه داشته‌ نشود. همچنین شیرینی مطبوع این خرما، قابلیت استفاده در فرایند تولید خوراکی و حتی نوشیدنی‌ها‌ و دیگر فراورده‌ها را هم دارد.  از این خرما در تولید الکل صنعتی هم استفاده می‌شود. خارک این خرما زرد است و هرچه بیشتر رشد بکند، به رنگ کهربایی و قهوه‌ای روشن نزدیک می‌شود.

 

خارک این خرما قابلیت استفاده‌ی بالایی دارد؛ بسیاری از تولید کننده‌ها در همان مرحله‌ی خارک دست به فروش آن می‌زنند.  طعم گس و مطلوبی دارد و به عنوان طعم دهنده‌ی خوراکی‌های مختلف مثل حلوا، بیسکوییت، لواشک، کیک و کلوچه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این وجود خرمای برحی قابلیت توسعه  و فروش بیشتر، در ایران و خارج از ایران را هم دارد.

 

فروش عمده خرما برحی در ایران

ایران از بزرگترین تولید کننده‌های خرما محسوب می‌شود. به گفته برخی کارشناسان، خرمای ایران مقام سوم را در تأمین خرمای کل جهان دارد. با این وجود چنانچه که شایسته برکت این میوه‌ی محبوب در کشور است، رشد اقتصادی کمی دارد و بدون تردید جای سرمایه گذاری بیشتر و توسعه بیشتری دارد.

 

یکی از میانبرهایی که برای رسیدن به سود بیشتر پیشنهاد می‌شود، تهیه محصول به طور مستقیم و بدون واسطه است. اینکه مسیری بیابید که به منبع اصلی محصول مورد نظر دست پیدا کنید، سرمایه گذاری بسیار مقرون به صرفی‌تری را برای شما رقم خواهد زد. تهیه خرما به صورت عمده و بعد برنامه ریزی درست برای فروش آن از تصمیمات اقتصادی امنی است، که هرکسی برای گسترش سرمایه گذاری خود می‌تواند از آن سود ببرد.

 

خرما در شهرهای ایران، بعد از تولید و در مرحله‌ی توزیع به شیوه‌ی مناسبی بسته بندی و عرضه نمی‌شود. سرمایه گذاری در این حوزه به حدی پایین است که صرفه‌ی اقتصادی آن روز به روز پایینتر می‌آید. تولیدکننده‌های خرما حتی این محصول با ارزشمند را خوراک گاو و حیوانات دیگر خود می‌کنند؛ در صورتی که با سرمایه گذاری بیشتر و صرف توجه و خلاقیت به این حوزه، خرمای ما قابلیت این را دارد که به جایگاه بزرگ‌ترین تأمین کننده‌ی جهان برسد.

 

ظرفیت اقتصادی خرما برحی

خرما جایگاه بزرگی در میان محصولات تولیدی ایران دارد. ایران تولید 13 درصد از خرمای جهان را به عهده دارد. 17 درصد از زمین‌های کشت خرمای جهان، در ایران است. با این وجود به عقیده‌ی کارشناسان، ظرفیت صادرات ایران، بیشتر از حجم خرمای صادره‌ی موجود است. مشاهدات نشان می‌دهد حتی با همین میزان خرمای تولید شده، مسیرهای صرفه‌ی اقتصادی آن مورد استفاده‌ی زیادی قرار نمی‌گیرند.

 

با این اوصاف، تولیدکننده‌های خرما منتظر فرصتی برای سرمایه گذاری‌های بزرگ و پیشرو هستند تا با مکانیزه کردن تولید و توزیع  این میوه‌، مسیری برای گسترش قابلیت‌های سودآور آن باز کنیم.

 

در شرایط  اقتصادی دشوار امروز، داشتن نگاهی نو و با زاویه‌ای متفاوت‌تر می‌تواند دیدگاه تازه‌ای نسبت به امکانات به القوه‌ی ما ایجاد کند تا  فرصت‌های جدیدی را کشف کنیم. سالیان سال است که درختان خرما، خرما می‌دهند و حداقل در حجم بسیار زیادی، نحوه‌ی پخش و بهره وری از این حوزه همانطور است که بود و تفاوت چندانی نکرده‌است. حتی در شهرهایی مثل کرمان و خوزستان که بزرگترین تولید کننده‌های این میوه در کل کشور هستند، اوضاع سرمایه گذاری در این بخش به شکلی که باید صورت نمی‌گیرد.

 

خرمای برحی کیفیت و کاربرد مطمئن را برای مصرف خوراکی و تولیدات فراورده‌ای دارد، تا در صورت خرید عمده‌ خیال‌ سرمایه گذار راحت باشد که حتی در بدترین حالت ممکن هم ضرر نخواهید کرد.

 

 برای کسی که در جست و جوی فرصت‌های تازه است، خواندن این متن مثل رسیدن یک کاشف به یک کشف بکر و تازه است. پس با خرید عمده‌ی خرمای بحری و بهره برداری از فرصت آن، به خودتان و دیگران نشان دهید که با فکر تازه و سرمایه گذاری به موقع حتی در شرایط تنگنای اقتصادی، می‌توانید به سودی که فکرش را هم نمی‌کردید برسید؛ کافی است با کشف امکانات به القوه‌ی فروش عمده،  خلاقیت خود را در مسیر درست به کار بگیرید.

مطالب مرتبط

فهرست