واردات تجهیزات پزشکیواردات تجهیزات پزشکی بیمارستانی

واردات دستگاه ساکشن پزشکی | ترخیص دستگاه ساکشن پزشکی از گمرک

واردات دستگاه ساکشن پزشکی| ترخیص دستگاه ساکشن پزشکی از گمرک

 

واردات دستگاه ساکشن پزشکی | ترخیص دستگاه ساکشن پزشکی از گمرک : در پزشکی گاهی نیاز به دستگاه هایی است که بتوانند مکش ایجاد کنند. این مکش معمولا برای تمیز کردن هر قسمتی از بدن از مایعات اضافی استفاده می شود. مایعاتی که یا مانعی برای عملکرد طبیعی بدن هستند مثل ترشحات موجود در راه های هوایی که مانع تنفس هستند و یا مایعاتی که در عمل های جراحی مانع کار جراح هستند و بایستی حذف شوند. برای تمیز کردن همه این مایعات از دستگاهی به نام ساکشن استفاده می شود.

ساکشن ها از تجهیزات پزشکی مطبی هستند و انواع مختلفی دارند . می توان این دستگاه را در هر جایی از درمانگاه ها و بیمارستان ها گرفته تا منزل بیماران و یا در آمبولانس ها استفاده شوند.

دستگاه ساکشن می تواند برای تمیز کردن راه های هوایی از خون، بزاق، استفراغ و یا سایر ترشحات استفاده شود تا بیمار بتواند به راحتی نفس بکشد. ساکشن کردن می تواند از آسپیراسیون ریوی که می تواند منجر به عفونت های ریه شود جلوگیری نماید. در بهداشت ریوی ساکشن برای حذف مایعات از راه های هوایی برای تسهیل فرایند تنفس و جلوگیری از رشد میکروارگانیسم ها استفاده می شود.

ساکشن ها در عمل جراحی برای حذف خون از محل جراحی استفاده می شود تا جراح بتواند به راحتی محل جراحی را دیده و کارش را انجام دهد. ساکشن همچنین برای جمع کردن خونی که بعد از خونریزی داخل جمجمه ایجاد شده استفاده شود. همچنین این دستگاه در دندان پزشکی ها برای کشیدن بزاق ترشح شده در دهان استفاده می شود.

 

واردات و ترخیص دستگاه ساکشن پزشکی

 

  • انواع دستگاه ساکشن پزشکی :
    • دستگاه ساکشن مرکزی
    • دستگاه ساکشن پرتابل

 

آمار واردات دستگاه ساکشن پزشکی

 

 

نیاز به واردات و ترخیص دستگاه ساکشن پزشکی دارید ؟ >>> شرکت واردات تجهیزات پزشکی

 

 

تعرفه ورودی دستگاه ساکشن پزشکی با کد تعرفه ” 90189081 ” و با عنوان ” یونیت ENT (گوش و حلق و بینی) شامل صندلی و مولد نور و سیستم ساکشن ” 5% بوده است.

 

لیست شرکت های واردات

بهترین شرکتهای واردات تجهیزات پزشکی

بهترین شرکت های واردات تجهیزات پزشکی : اگر قصد واردات و ترخیص دستگاه ساکشن پزشکی را دارید روی دکمه کلیک کنید تا به لیستی از بهترین شرکت های واردات تجهیزات پزشکی دسترسی پیدا نمایید .

شرکت های واردات تجهیزات پزشکی
امتیاز کاربر: 5 ( 1 نتایج)

نئوفارم

سایت نئوفارم با هدف افزایش دانش در زمینه صادرات و واردات کالا در سال 1399 ایجاد شده است . جهت هماهنگی برای تبلیغات شرکت بازرگانی خود به صفحه " تبلیغات در نئوفارم " مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا