چگونه محصولات کشاورزی خود را بفروشم ؟

چگونه محصولات کشاورزی خود را بفروشم ؟

 

این روزها همه چیز اینترنتی و آنلاین شده ، از خرید و فروش ملک و زمین و آپارتمان بگیر تا فروش چیپس و پفک و یخمک !

ممکنه شما کارای متفاوتی رو انجام بدید و از طرفی هم فکر کنید که آوردن کسب و کارتون به فضای شلوغ اینترنت و تبلیغات آنلاین ، کلی واستون هزینه داره .

به عنوان مثال اگه شما کشاورز باشید معمولا برای فروش محصولتون چیکار می کنید ؟

احتمالا به دلال ها مراجعه می کنید و اون ها هم با قیمتهایی بسیار کمتر از چیزی که تو بازار هست محصولات شما رو خریداری می کنن و اونوقته که سر شما بی کلاه می مونه !

 

اما راه حل حذف این دلال ها چیه و چطور میشه خریداران و فروشندگان واقعی محصولات کشاورزی رو بهم رسوند ؟

 

ما براتون بستری فراهم کردیم که می تونید به راحتی محصولات خودتون رو آگهی کنید تا خریدارای واقعی باهاتون تماس بگیرن و در نهایت به بهترین قیمت ممکن محصولتون رو بفروشید و دستمزد تلاش سختتون رو بگیرید.

نئوفارم یک سایت ثبت آگهی محصولات کشاورزی و دامپروریه که می تونید تو این سایت با هزینه کم به هزاران خریدار و فروشنده محصولات کشاورزی دسترسی داشته باشید.

چه محصولاتی رو میشه تو نئوفارم فروخت ؟

 

تقریبا هر محصول کشاورزی از برنج و گندم و جو گرفته تا آناناس و موز و دراگون فروت !

فروشنده ها و خریدارها تو نئوفارم بصورت عمده خرید و فروش می کنن .

مثلا می تونید برنج رو به صورت خرید و فروش عمده برنج تو سایت ثبت کنید ، یا خرما رو به صورت خرید و فروش عمده خرما و یا حتی پسته رو به صورت خرید و فروش عمده پسته !

هر محصول کشاورزی ( و در آینده نزدیک دامپروری ) که مدنظرت باشه رو می تونی تو نئوفارم پیدا کنی یا اگه داریشون آگهیشون کنی تا به فروش برسونی  .

پس فرصت رو از دست نده و همین حالا به قسمت ثبت آگهی برو و محصولت یا نیازمندیت رو ثبت کن تا بتونی فروش یا خرید خوب و به قیمتی داشته باشی و از شر دلال ها هم خلاص شی !

 

 

 

 

مطالب مرتبط

فهرست