فروش آنژیوکت

در این صفحه اطلاعات شرکت های مرتبط با ” فروش آنژیوکت ” قرار گرفته است

فروش آنژیوکت | قیمت آنژیوکت

آنژیوکت

برانول یا آنژیوکت، کاتتری(لوله‌ای) قابل انعطاف است که به منظور تزریق در داخل عروق بیمار قرار می‌گیرد. یکی از کاربردهای آنژیو پس از نصب آن، استفاده از آن برای خون گرفتن است. ورود آنژیوکت به ورید(رگ) به واسطه سوزن آن امکان پذیر است البته پس از ورود کاتتر به ورید، سوزن(نیدل) جدا شده و تنها کاتتر در رگ باقی خواهد ماند که برای اتصال محکم آن از چسب‌های ضد حساسیت استفاده می‌شود.

یکی از خصوصیات و ویژگی آنژیوکت‌های جدید جلوگیری از نیدل استیک(زخم ایجاد شده توسط سر سوزن) است.

کاربرد عمده آنژیوکت‌ها دسترسی به عروق است که عمدتا قبل از جراحی یا در اتاق اورژانس مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در شرایطی که بیمار باید چندین تزریق سرمی دریافت کند و یا نتواند مایعات را از طریق بلع دریافت کند، استفاده از آنژیوکت این مشکلات را حل می‌کند و مایعات وارد بدن بیمار می‌شود.

استفاده از آنژیوکت برای کودکان با استعمال ژل بی حسی موضعی صورت می‌گیرد.

عملکرد و نقاط قوت آنژیوکت

آنژیوکت به دلیل دارا بودن دریچه یک طرفه اجازه بازگشت جریان به مایعات تزریقی را نمی‌دهد. این وسیله تزریقات را بدون استفاده از سوزن انجام می‌دهد و به همین دلیل استفاده از آن ابتلا به عفونت را کاهش می‌دهد و در نتیجه با استفاده از آن برای تزریقات، از زخم‌هایی که به دلیل فرو رفتن سوزن در بدن ایجاد می‌شوند خبری نیست.

همچنین به دلیل طراحی کشویی آنژیوکت، بیمار و پرستاران از سقوط اتفاقی سوزن در امان هستند.

این وسیله مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده و کاملا غیر سمی و غیر تب زا است و به دلیل اینکه توسط گاز اتیلن اکساید ضدعفونی آن صورت می‌گیرد پرستاران و بیماران  از ابتلا به انواع عفونت‌ها در امان هستند.

انواع آنژیوکت

آنژیوکت‌ها نیز مشابه سایر لوازم و وسایل انواع مختلفی دارند. البته دسته بندی آنژیوکت‌ بر اساس سایز و رنگ آن صورت می‌گیرد که با توجه به سایز و رنگ کاربرد آن نیز متفاوت خواهد بود. به صورت کلی هفت نوع آنژیوکت وجود دارد که در ادامه به معرفی کاربرد هریک می‌پردازیم:

 • نارنجی با سایز G14: مناسب جهت انتقال خون و جایگزین کردن بلع مایعات، برای بزرگسالان، جوانان و نوجوانان، جراحی‌های مهم، تروما و تزریق مقادیر زیاد کلوئید یا مایعات.
 • طوسی با سایز G16: جهت تخلیه هوا در شرایط اضطراری(پنوموتوراکس) و ترانسفوزیون خون.
 • سبز با سایز G18: مناسب جهت استفاده در اتاق عمل و اعمال سنگین بیمار.
 • صورتی با سایز G20: استفاده به منظور تزریقات سرم و تزریقات بیمارستانی.
 • آبی با سایز G22: استفاده جهت تزریقات دارو
 • زرد با سایز G24: استفاده برای سرم تراپی و تزریقات دارو برای کودکان
 • بنفش با سایز G26: مناسب استفاده جهت رگ گیری نوزاد( به علت نازکی بیش از حد)

استفاده از آنژیوکت مناسب چه افرادی است؟

 • بیمارانی که برای طولانی مدت ملزم به استفاده از داروهای تزریقی نظیر سرم هستند.
 • بیمارانی که باید تزریق خون انجام دهند.
 • به منظور انجام بی حسی‌های نخاعی و اپیدورال کاربرد دارند.
 • نوزادانی که به علت نارس بودن در بخش NICU هستند و باید مایعات دریافت کنند که اتصال آنژیوکت به دست و بازوی نوزادان صورت می‌گیرد.

خرید و فروش آنژیوکت

به دلیل اینکه انواع آنژیوکت‌‌ها کاربردهای مختلفی دارند نمی‌توانید بدون اطلاع از نیازتان و عدم آشنایی با کاربرد انواع آنژیوکت اقدام به خرید آن کنید در نتیجه توجه به سایز و رنگ آنژیوکت که پیش از این ذکر کردیم می‌تواند در خرید کمک شایانی به شما کند تا انتخاب درست را انجام دهید.

علاوه بر توجه به رنگ و سایز به بسته بندی محصول نیز دقت کنید و در صورتی که بسته بندی مخدوش یا باز شده بود از خرید آن خودداری کنید.

در نهایت خرید از مراکز معتبر را به هیچ وجه فراموش نکنید.

قیمت آنژیوکت

همانطور که می‌دانید امروزه به علت نوساناتی که در بازار ارز و دلار حاکم است قیمت کلیه محصولات اعم از تولیدات داخلی و خارجی همواره شناور است و از ثبات برخوردار نیست، قیمت آنژیوکت نیز از این قاعده مستثنی نیست. به دلیل اینکه ما قصد داریم یک مقاله جامع در خصوص این وسیله ارائه دهیم نمی‌توانیم قیمت واحد و مشخصی را برای خرید آن عنوان کنیم؛ زیرا ممکن است این مبلغ طی یک هفته یا یک ماه یا یک سال آینده تغییر کند و با قیمت‌های موجود در بازار هماهنگی نداشته باشد و شما با خواندن این مقاله سردرگم و دچار ابهام شوید. به همین دلیل ما تنها عوامل تاثیرگذار بر قیمت آنژیوکت را بررسی و عنوان می‌کنیم:

 • محصول مورد نظر از چه برندی است؛ یعنی ساخت شرکت‌های داخلی است یا خارجی و اینکه در صورت داخلی بودن ساخت کدام مجموعه تولیدی است.
 • با توجه به سایز و رنگ محصول، قیمت خرید آن نیز متغیر خواهد بود.
 • اصل یا فیک بودن محصول؛ زیرا محصولات فیک یا همان مشابه از کیفیت لازم برخوردار نیستند و به همین دلیل از قیمت پایین‌تری نسبت به محصول اورجینال برخوردارند.

جمع بندی نهایی

به دلیل ارتباط وسایل و تجهیزات پزشکی با سلامت بیمار، در هنگام خرید این محصولات توجه به صحت بسته بندی، کیفیت محصول، اصل بودن آن، خرید از مراکز معتبر، خرید بر اساس نوع نیاز و … بسیار ضروری و مهم است و کوتاهی و غفلت در تشخیص هر یک از موارد گفته شده سلامت و حیاط بیمار را به خطر خواهد انداخت همچنین منجر به صرف هزینه مجدد نیز خواهد شد، زیرا خرید قبل فاقد هرگونه ارزش و کارایی بوده و نه تنها منجر به رفع نیاز و بهبود وضعیت بیمار نشده بلکه باعث هدر رفت زمان و هزینه نیز شده است.

دقت لازمه خرید است و چه بسا که در خرید تجهیزات پزشکی این دقت باید به اوج خود برسد تا موجب رنجش و ناراحتی بیمار یا کادر درمان نگردد.

کم توجهی به این مسئله حتی اگر ناخواسته صورت بگیرد در صورتی که کوچک‌ترین آسیبی بیمار را تهدید کند قطعا وجدان کاری شما خدشه‌دار خواهد شد و هیچگاه از سرزنش خود دست برنخواهید داشت پس شایسته است قبل از انجام خرید به طور کامل با کاربردها و قابلیت‌های محصول آشنا شوید که در این مقاله جهت تسهیل انتخاب و کمک به خریدار کلیه ویژگی‌ها، انواع، اقسام ،کاربرد و حتی نکات خرید و فروش و قیمت گذاری محصول نیز عنوان شده است.

لینک های مفید


ثبت مشخصات شرکت خود در نئوفارم

همین حالا مشخصات شرکت خود را در نئوفارم ثبت کنید تا مخاطبین خود را افزایش دهید !

فهرست