فروش برونکوسکوپ

در این صفحه اطلاعات شرکت های مرتبط با ” فروش برونکوسکوپ ” قرار گرفته است

فروش برونکوسکوپ | قیمت برونکوسکوپ

برونکوسکوپی

برونکوسکوپی نام روشی در حوزه پزشکی است که به واسه آن اختلالات و بیماری‌های ریوی و تنفسی که قبلا توسط عکس برداری یا آزمایش و … مشخص شده اند مورد بررسی قرار می‌گیرند به این صورت که با استفاده از برونکوسکوپ که نوعی لوله است که دارای دو نوع منعطف یا سخت است مسیر ریه‌ها باز می‌شود و یا اینکه پس از عبور این لوله از دهان یا بینی و رسیدن آن به ریه مخاط و بافت‌هایی از ریه جمع آوری می‌شوند تا مورد آزمایش و بررسی قرار گیرند.

طی انجام برونکوسکوپی تصاویری از بخش داخلی بدن که برونکوسکوپی از آن انجام می‌شود نیز قابل مشاهده است. لازم به ذکر است که حین انجام برونکوسکوپی ممکن است با توجه به مشکل بیمار دستگاه‌هایی نیز به وسیله لوله برونکوسکوپی به بخش تنفسی و ریه بیمار انتقال داده شود مثلا دستگاهی برای نمونه برداری، پروب الکتروکوتر به منظور کنترل خونریزی یا لیزر جهت کاهش میزان تومور موجود در ناحیه تنفسی.

در واقع وجود مانیتور و تصاویر هنگام انجام برونکوسکوپی باعث می‌شود درمانگر با سهولت بیشتر و اطمینان خاطر برونکوسکوپی را انجام دهد زیرا در صورت عدم وجود مانیتور هدایت لوله به سمت دلخواه دشوار و تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

خرید و فروش برونکوسکوپ

 با توجه به اینکه دستگاه برونکوسکوپ از دو بخش تشکیل شده که یک بخش آن در تماس با بخش داخلی بدن بیمار است و دیگری مانیتور و صفحه نمایشگری است که متصل به بخش دیگری است که وارد بدن شده پس در نتیجه خرید این دستگاه بسیار حساس است زیرا باید هر دو قسمت آن بررسی شود تا از کیفیت و سلامت محصول اطمینان حاصل شود.

در خصوص صفحه نمایشگر برونکوسکوپ باید گفت که کیفیت این بخش از دستگاه در صورتی مشخص می‌شود که یک دوره قبل از خرید به صورت آزمایشی استفاده گردد تا کیفیت تصاویر، عمق میدان دیدی که در اختیار پزشک قرار می‌دهد  و … مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین باید توجه داشت که استفاده از دستگاه مورد نظر تا حد ممکن سهل و آسان باشد و پیچیدگی‌های چندان خاصی نسبت به سایر مدل‌ها نداشته باشد.

مسئله بعدی ابعاد برونکوسکوپ است که ممکن است دستگاهی که برای بزرگسالان و کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرند از جهت ابعاد با یکدیگر متفاوت باشند.

سازگاری برونکوسکوپ با پردازنده‌های ویدیویی و منابع نوری مختلف یکی از ویژگی‌های مهم آن محسوب می‌شود زیرا تا حد ممکن هزینه‌های مربوط به خرید تجهیزات نوری و ویدیویی مرتبط با دستگاه کاهش می‌یابد. پس تطابق پذیری دستگاه برونکوسکوپ با انواع پردازنده‌ها و منابع نوری از لحاظ اقتصادی بسیار حائز اهمیت است همچنین در شرایطی که پردازه یا منبع نوری خاص دستگاه وجود نداشته باشد فرآیند برونکوسکوپی متوقف می‌شود اما در صورت تطابق دستگاه با کلیه پردازنده‌ها و منابع نوری این فرآیند روال عادی خود را طی می‌کند.

مسئله دیگر در خرید دستگاه برونکوسکوپی توجه به سازگاری آن با تجهیزات مورد استفاده در بیمارستان یا واحد پزشکی است. این تجهیزات علاوه بر منابع نوری و پردازنده شامل مواد سترون سازی، استریل کننده‌ها و … نیز هست.

توجه به این امر که دستگاه برونکوسکوپ برای استریل شدن با چه ماده‌ای سازگار است نیز از نکات مهمی است که هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

 

پس از اطمینان حاصل کردن از خرید دستگاه پس از در نظر گرفتن مسائل گفته شده برای انتخاب برونکوسکوپ در نظر داشتن موارد زیر ضروری است:

  • میزان حساسیت دستگاه به گرما
  • زمان مورد نیاز جهت استریل دستگاه و درجه حرارت آن
  • طول عمر استفاده مجدد از محلول شیمیایی ضدعفونی مثلا یکبار مصرف، ۲۱ روزه و …
  • پردازش خودکار یا دستی دستگاه
  • طول عمر محفظه مربوط به مایع ضدعفونی، میزان غلظت موثر آن، محدودیت‌های مربوط به امحاء و مسائل ایمنی مثلا حساسیت پوستی یا تحریک چشم و …
  • هزینه مربوط به هر بار استفاده

 

لازم به ذکر است در خرید تجهیزات پزشکی توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش محصول و تاییدیه سلامت دستگاه ضروری است.

 

قیمت برونکوسکوپ

 

قیمت دستگاه برونکوسکوپ تنها متعلق به خرید دستگاه نیست بلکه متعلقات و سایر تجهیزات دستگاه و حتی مایع ضدعفونی کننده آن نیز جزو هزینه لازم برای خرید دستگاه محسوب می‌شود. اما به طور کلی نمی‌توان قیمت واحد و مشخصی برای آن عنوان کرد زیرا همواره لیست قیمت‌ها در حال تغییر است و علت این تغییر، نوسانات مربوط به بازار ارز و دلار است.

با توجه به اینکه دستگاه برونکوسکوپ ساخت چه برند و شرکتی است و اینکه مخصوص بزرگسالان یا کودکان است و همچنین نوع دستگاه تعیین کننده سطح قیمت آن است.

 

توجه داشته باشید قیمت دستگاه برونکوسکوپ مشابه سایر دستگاه‌ها و کالاها اگر ساخته شده توسط شرکت‌ها و برندهای خارجی باشد یا حتی قطعاتی که برای مونتاژ آن مورد استفاده قرار می‌گیرد از کشورهای خارجی وارد ایران شده باشد قیمت دستگاه در مقایسه با نمونه‌های مشابه که ساخت کشور ایران است بیشتر خواهد بود و این افزایش قیمت ناشی از افزودن هزینه جابجایی و انتقال کالا(گمرک) به قیمت اصلی محصول است.

 

جمع بندی نهایی

 

به صورت کلی باید گفت دستگاه برونکوسکوپ جزو آن دسته از تجهیزات پزشکی محسوب می‌شود که خرید و استفاده از آن قطعا نیازمند استفاده آزمایشی قبل از خرید است و حتی بعد از استفاده آزمایشی نیز توجه به نکاتی که گفته شده در خرید آن بسیار حائز اهمیت است و نمی‌توان بدون کسب اطلاعات در مورد دستگاه و تنها از طریق مشورت با فروشنده اقدام به خرید آن نمود بلکه در قدم نخست باید آگاهی‌ها و اطلاعات خود را در مورد دستگاه تکمیل نمود و تنها برای آگاهی از قابلیت‌های دستگاه  و قیمت و نوع و برند آن از فروشنده کمک خواست.

لینک های مفید


ثبت مشخصات شرکت خود در نئوفارم

همین حالا مشخصات شرکت خود را در نئوفارم ثبت کنید تا مخاطبین خود را افزایش دهید !

فهرست