فروش دستگاه الکتروشوک

در این صفحه اطلاعات شرکت های مرتبط با ” فروش دستگاه الکتروشوک ” قرار گرفته است

فروش دستگاه الکتروشوک | قیمت دستگاه الکتروشوک

الکتروشوک چه دستگاهی است و چه کارایی دارد؟

یکی از دستگاه‌های اصلی و پایه در دنیای پزشکی، دستگاه الکتروشوک یا دفیبریلاتور است. دستگاهی که در تمام بخش‌های یک بیمارستان و درمانگاه می‌توان آن را مشاهده کرد و موارد استفاده از آن را به وفور دید. در واقع این دستگاه همان‌طور که از نام آن پیدا است، دستگاهی است برای وارد کردن شوک. وارد کردن شوک الکتریکی به بیمارانی که قلب آن‌ها به دلایل آرتیمی از کار افتاده باشد. می‌توان گفت که از این دستگاه برای نجات افرادی استفاده می‌شود که دچار ایست قلبی می‌شوند. حتی اگر در بیمارستان کار نکنید و تا به حال سر و کارتان با این دستگاه نیفتاده باشد، باز هم به احتمال زیاد این دستگاه را مشاهده کرده‌اید و درباره آن شنیده‌اید.

در این مقاله قصد را بر این داریم تا با این دستگاه و انواع آن شما را آشنا سازیم. دستگاهی که استفاده و کاربرد بسیار زیادی را دارد و در صورت آشنایی با آن ممکن است در شرایط حیاتی و سخت بتوانید کمکی را انجام دهید. اگر به این موضوع علاقه دارید یا به دنبال خرید دستگاه الکتروشوک مورد نیاز خود هستید، ادامه این مقاله را همراه ما باشید.

توضیحات در مورد دستگاه الکتروشوک

دستگاه‌های الکتروشوک نیز مانند تمام دستگاه‌های پزشکی دیگر موجود در بازار، دراای انواع و اقسام مختلفی هستند. البته این انواع و اقسام مختلف دستگاه‌های الکتروشوک به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شود. دو دسته اصلی دستگاه‌های الکتروشوک، الکتروشوک‌های تک فاز و دو فاز هستند. این دو نوع دستگاه در مسیر جریان الکتریکی خود تفاوت‌هایی را دارند.

دستگاه‌های الکتروشوک تک فاز، که دستگاه‌های قدیمی‌تری هستند، به صورت تک مسیر تولید می‌شوند. به این معنا که در این دستگاه‌ها، در این دستگاه‌ها انرژی الکتریکی فقط از سمت یک الکترود به سمت الکترود دیگر می‌رود. در دستگاه‌های دوفاز ماجرا کمی متفاوت است. در این دستگاه‌ها مسیر حرکت انرژی الکتریکی دو طرفه است. در واقع انرژی الکتریکی در این دستگاه‌ها طی دو مرحله به بیمار وارد می‌شود. می‌توان گفت که این انرژی الکتریکی به صورت یک مسیر رفت و برگشتی است.

البته این دسته بندی، از جهت نوع و سبک جریان الکتریکی برقرار در دستگاه است. دستگاه‌های الکتروشوک از جهت کاربری و نوع استفاده نیز به دسته بندی مختلفی تقسیم می‌شوند. الکتروشوک‌های دستی خارج از بدن، الکتروشوک‌های دستی داخلی، الکتروشوک‌های خارجی اتوماتیک، کاردیووتر-دفیبریلاتور قابل کشت و دفیبریلاتور Wearable cardiacپنج دسته الکتروشوک‌ها یا دفیبریلاتورها هستند.

مزایای استفاده از دستگاه الکتروشوک دوفاز

به دلیل همین جزئیات است که این روزها دستگاه‌های الکتروشوک دوفاز استفاده بیشتری دارند و مورد محبوبیت بیشتری قرار گرفته‌اند. با استفاده از این دستگاه نسبت به دستگاه‌ الکتروشوک تک فاز، انرژی و جریان الکتریکی کمتری به قلب وارد می‌شود اما این جریان به شکل موثرتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. همین عوامل سبب می‌شود تا عوارض جانبی استفاده از دستگاه الکتروشوک مانند انواع سوختگی‌های پوستی و آسیب‌های وارد شده به بافت بسیار کاهش یابد.

خرید و فروش قیمت الکتروشوک

قیمت الکتروشوک در بازار به طور بسیار زیادی متفاوت است. با توجه به نوع الکتروشوک مورد نیاز این قیمت می‌تواند بیشتر یا کمتر باشد. در دستگاه‌های الکتروشوک دارای جریان دوفاز این قیمت بیش از الکتروشوک‎‌های یک فاز است. همچنین الکتروشوک‌های اتوماتیک قیمتی بیشتر از الکتروشوک‌های دستی دارند.

البته به دلیل نوسانات قیمت این دستگاه‌ها طی سال‌های اخیر و بالا رفتن قیمت تمامی دستگاه‌های پزشکی، امروزه بسیاری از این دستگاه‌ها به صورت دست دوم نیز به فروش می‌رسد. قطعا قیمت این دستگاه‌ها در نوع دست دوم خود، پایین‌تر از قیمت اصلی و جدید موجود در بازار است. اما برای خرید دستگاه الکتروشوک دست دوم نیاز است تبحر و دانش خاصی داشته باشید.

این دستگاه‌ها بسیار حساس هستند و در صورتی که دچار مشکلات فنی ریزی باشند ممکن است که در لحظات حساس حطا و اشکالات بزرگی را به بار بیاورند. خرید این دستگاه‌ها در نوع دست دوم خود می‌تواند ریسک باشد. البته اگر اطلاعات کافی و دقیقی را از این دستگاه‌ها دارید، می‌توانید با خرید الکتروشوک دست دوم، هزینه‌های خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

خلاصه نکات پایانی مقاله

اگر به فکر خرید دستگاه الکتروشوک هستید، باید بدانید که خرید این دستگاه‌ها نیازمند اطلاعات و دانش کافی است. دستگاه الکتروشوک یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین دستگاه‌های موجود در هر بیمارستان و درمانگاه است که سالیانه جان هزاران بیمار را نجات می‌دهد و آن‌ها را به زندگی برمی‌گرداند. استفاده از دستگاه درست و مناسب می‌تواند دلیلی بر زنده ماندن یک فرد باشد. به همین دلیل اهمیت دستگاه الکتروشوک مورد استفاده بسیار مهم و حیاتی است.

اگر این مقاله را خواندن باشید، اکنون آشنایی مختصری را با دستگاه‌های الکتروشوک دارید. آشنایی که می‌تواند منجر به خرید بهتری برای شما شود. خرید بهتری که جان انسان‌های بسیاری را نجات دهد و مرگ را به حیاتی دوباره تبدیل کند. این دستگاه با وراد کردن شوک الکتریکی به قلب، این عضو حیاتی برای زندگی را دوباره به کار می‌اندازد.

امید است پس از خواندن این مقاله توانسته باشید، اطلاعات لازم خود را درباره الکتروشوک یا همان دفیبریلاتور به دست آورید و استفاده کامل و جامعی را از آن برده باشید.

لینک های مفید


 

ثبت مشخصات شرکت خود در نئوفارم

همین حالا مشخصات شرکت خود را در نئوفارم ثبت کنید تا مخاطبین خود را افزایش دهید !

فهرست