فروش ساکشن پزشکی

در این صفحه اطلاعات شرکت های مرتبط با ” فروش ساکشن پزشکی ” قرار گرفته است

فروش ساکشن پزشکی | قیمت ساکشن پزشکی

ساکشن پزشکی چیست و چه کاربردی دارد؟

باید چنین گفت که پیشرفت در عرصه پزشکی نسبت به گذشته کاملا مشهود است و هم اکنون می‌توان به موارد فوق‌العاده جذابی در این دنیای گسترده پی برد. امروزه کار پزشکان بسیار راحت‌تر از قبل شده استو. آن‌ها به منظور معالجه از دستگاه‌های بسیار خوب و پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند و همه چیز به نفع آن‌ها و بیماران شده است.

این دستگاه‌ها علاوه بر این که سرعت خوبی دارند، از دقت عمل بالایی هم برخوردار هستند. دقت آن‌ها به گونه‌ای است که کمترین اشتباه ممکن را دارد و سلامت بیماران را آن چنان به خطر نمی‌اندازد. این در حالی است که دستگاه‌ها و وسایل پزشکی در گذشته با مشکلاتی همراه بودند و ایمنی لازم را نداشتند.

هر چه زمان می‌گذرد، ایمنی دستگاه‌های پزشکی هم بیشتر می‌شود و وارد دنیایی جذاب‌ر در این زمینه می‌شویم. در همین راستا، پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که آینده این علم بسیار درخشان‌تر از زمان حال باشد. امروز می‌خواهیم به سراغ دستگاه ساکشن، تعریف، کاربردها و انواع آن برویم.

همان گونه که در جریان هستید، ساکشن‌ها از چند نوع تشکیل شده‌اند که هر یک کارایی مخصوص به خود را دارد. به همین دلیل، افراد باید به انواع آن‌ها دقت فراوانی داشته باشند و سپس به انتخاب مورد دلخواه بپردازند. امروز تلاش داریم تا به این موضوع بپردازیم و توصیه می‌کنیم که ما را تا پایان همراهی کنید.

تعریف ساکشن پزشکی

از برترین و مهم‌ترین دستگاه‌های پزشکی باید به ساکشن اشاره داشت که به منظور خارج کردن مایعات اضافی و بدون کاربرد در بدن افراد به کار می‌رود. این مایعات می‌توانند خون نیز باشند که به سادگی از بدن بیمار خارج می‌شود. ساکشن‌ها علاوه بر مدلی که دارند، در اندازه‌های گوناگونی هم در دسترس قرار می‌گیرند. برخی از آن‌ها قابل حمل هستند و پزشکان می‌توانند در هر جایی استفاده کنند. این در حالی است که گروه دیگری از آن‌ها سنگین و غیر قابل حمل هستند.

انواع ساکشن پزشکی

ساکشن دستی

همان طور که از نام این ساکشن پیدا است، با دستگاهی سبک و قابل حمل سر و کار داریم که در بساری از مراگز درمانی و اورژانس‌ها استفاده می‌شود. استفاده از این دستگاه‌ها بسیار سریع و آسان است، اما واضح ات که کاربردهای یک دستگاه بزرگ‌تر و انواع دیگر را ندارد.

ساکشن پرتابل

این ساکشن هم از دیگر دستگاه‌ها در این زمینه به شمار می‌رود که در قسمت‌هایی از بیمارستان‌هاو آمبولانس‌ها استفاده می‌گردد. چالب است بدانید که برخی از افراد از این دستگاه‌ها در منازل خود نیز بهره می‌برند و معمولا از آن‌ها راضی هستند. ساکشن‌های پرتابل به آسانی حمل می‌شود و وزن زیادی هم ندارد.

باتری این نوع از ساکشن‌ها نیز قابل شارژ است و این را هم باید خصوصیت مثبت دیگری دانست. توصیه می‌شود که در زمان خرید ساکشن پرتابل، حواستان به مخزن آن باشید. بسته به بیماری‌ای که خود یا اعضای خانواده‌تان دارد، باید ساکشن پرتابل مورد نیاز را خریداری نمایید. همچون ساکشن دستی، استفاده از این ساکشن نیز دشواری ندارد و تمام افراد با کسب آموزش‌های ساده می‌توانند آن را فرا بگیرند.

ساکشن اورژانس

از نام این نوع از ساکشن‌ها نیز می‌توان به کاربرد و محل استفاده از آن پی برد. این ساکشن پزشکی بیشتر برای افراد ساتفاده می‌شود که وضعیت وخیمی دارند و فورا باید به حال آن‌ها رسیدگی شود. افرادی که در محل اورژانس مشغول فعالیت هستند، همیشه باید به حالت آماده باش باشند. لازم است که آن‌ها کار سریع با این دستگاه را هم به خوبی بدانند.

در خصوص خرید این دستگاه باید گفت که تنها زمانی آن را تهیه کنید که در چنین بخشی مغول به فعالیت هستید. اگر به دنبال این هستید که برای منزل خود ساکشن داشته باشید، به سراغ گزینه‌های دیگر بروید.

ساکشن آمبولانس

ساکشن آمبولانس نیز تقریبا مانند مورد ذکر شده است و برای جای دیگری کاربرد ندارد. این ساکشن‌ها همواره قابل حمل هستند و توسط پزشکان و پرستاران جا به جا می‌شوند. سرعت این دستگاه‌ها بسیار خوب است و افراد رضایت زیادی در این زمینه دارند. با توجه به این که آمبولانس یکی از پر کارترین امور یک بیمارستان به حساب می‌آید، افراد باید استفاده از آن را به خوبی هر چه تمام‌تر بلد باشند تا مشکلی از این بابت به وجود نیاید.

ساکشن جراحی

در نهایت ساکشن جراحی را داریم که صرفا در اتاق‌های عمل از آن بهره برده می‌شود. این ساکشن‌ها نیز از قدرت و دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و در عرض چند ثانیه می‌توان از آن استفاده نمود.

خرید، فروش و قیمت ساکشن پزشکی

حال با توجه به نیاز و شغلی دارید، قادر هستید تا یکی از این ساکشن‌ها را از آن خود کنید. با توجه به متنوع بودن ساکشن‌ها و قرار گرفتن هر کدام در دسته‌های قابل حمل و برعکس، متوجه می‌شویم که نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن‌‌ها در نظر گرفت. بنابراین هر ساکشن قیمت خاص خود را دارد. حال برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و کاربردها و جزئیات بیشتر هر یک از ساکشن‌های پزشکی می‌توانید با تیم ما در تماس باشید.

 

لینک های مفید


 

ثبت مشخصات شرکت خود در نئوفارم

همین حالا مشخصات شرکت خود را در نئوفارم ثبت کنید تا مخاطبین خود را افزایش دهید !

فهرست